
Mazda MPV 2.0 Turbodiesel (1998cm3 Diesel FWD) Minivan – 5 drzwiowy
Mazda MPV (drugiej generacji) został wprowadzony do produkcji seryjnej w 2002 roku. Samochód należy do klasy Medium MPV, który zaliczany
Strona główna » Opinie o samochodach » Mazda » MPV » MPV (drugiej generacji)
Mazda MPV (drugiej generacji) został wprowadzony do produkcji seryjnej w 2002 roku. Samochód należy do klasy Medium MPV, który zaliczany
Produkcję Mazda MPV (drugiej generacji) rozpoczęto w 2000 roku. Samochód należy do klasy Medium MPV, który zaliczany jest do autosegmentu
Mazda MPV (drugiej generacji) dostępne na rynku od 2002 roku. Ta wersja należy do klasy pojazdów Medium MPV mieszczących się
Mazda MPV (drugiej generacji) został wprowadzony do produkcji seryjnej w 2001 roku. Ta wersja należy do klasy pojazdów Medium MPV
Oceny, recenzje oraz opinie Mazda MPV. Poznaj parametry i dane techniczne Mazda MPV (drugiej generacji) oraz dowiedz się co mówią o nim inni kierowcy.
Autobaza
Współpraca
Wsparcie
Pomoc
Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.
Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.
Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.
Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.
Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.